Встановлення додатку на телевізорі LG

Вам необхідно підключити телевізор до мережі інтернет і налаштувати на телевізорі адресу DNS сервера 178.209.65.67. Після чого потрібно запустити додаток і насолоджуватися переглядом IPTV.

Процес налаштування телевізора LG по пунктах

Під'єднати телевізор до мережі інтернет. Для цього можна протягнути кабель від Вашого роутера, підключеного до мережі і перевірити що доступ до мережі Інтернет на телевізорі з'явився.

Після того, як Ви переконалися, що Ваш телевізор LG має вихід в Інтернет, необхідно внести зміни в налаштування мережі у телевізорі LG. Для цього:

Відкрити меню Налаштування → Мережа → Мережеве підключення

Обрати пункт меню "Налаштувати підключення" як показано на рисунку

Вибрати пункт "Інші параметри"

Залежно від типу, яким Ви підключили телевізор до Інтернету, Вам необхідно вибрати потрібний "Тип підключення"

У меню, яке відкрилось, задати адресу DNS сервера 178.209.65.67

Для цього необхідно перемкнути кнопку "Ввести вручну", ввести адресу сервера DNS 178.209.65.67, натиснути ОК для збереження змін. Зверніть увагу: зображення нижче наведено для наочності і в рядок адреси Вам необхідно ввести адресу DNS 178.209.65.67 !!!

Для надійності після виконання описаних вище операцій потрібно вимкнути і увімкнути телевізор.

Після увімкнення телевізора можна запустити додаток - для цього натиснути на пульті кнопку Home, перейти в розділ "Преміум контент", вибрати віджет vTuner, Мир TV або "Перший автомобільний" (переконатися що в налаштуваннях телевізора для Smart TV вказана країна Україна (інакше віджети можуть не з'явитися!)