Шановні Абоненти.

       У зв'язку із підвищенням мінімальної заробітної плати, котра впливає на вартість оренди електроопор, а саме становить 0.3% мінімальної заробітної плати за одну опору, підвищення цін на електроенергію та підвищення вартості обслуговування обладнання.

       Ми змушені підвищити вартість надання послуг, з першого березня, для приватних і багатоквартирних будинків.  Із детальнішою інформацію просимо ознайомитися в розділі ТАРИФИ.

      Дякуємо за розуміння. Дякуємо, що Ви з нами! Обіцяємо із кожним днем підвищувати якість надання послуг та розвиватись разом з Вами! У цьому році на Вас чекає багато позитивних змін!

   Шановні Абоненти, у зв'язку із складнощами в розумінні багатьма абонентами, нарахування абонплати з так званою "розмазаною" схемою списання, тобто коли при помісячній тарифікації кошти з особового рахунку списуються частинками кожного дня, відповідно до тарифного плану за формулою  1 день=Вартість тарифу/Кількість днів поточного місяця.

   З 01.07.2020 буде встановлене списання повної вартості, згідно тарифу відразу за місяць, першого числа кожного місяця. У зв'язку з цим просимо проконтролювати наявність коштів на особовному рахунку, станом на 01.07.2020, в сумі, що відповідає вартості тарифного плану плюс додаткові послуги. 

   Шановні Абоненти, у зв'язку із підвищенням вартості обслуговування і оренди, зміною законодавства, а також кризою спричиненою зростанням захворюваності на COVID-19 буде змінено тарифний план Господар на Сімейний усім абонентам, котрі обслуговуються за тарифним планом Господар. Із детальною інформацією про тариф, можна ознайомитися в розділі тарифи.

   Усім абонентам підключеним за останні 5 місяців на тарифний план Господар буде повернено кошти за підключення.

   Шановні Абоненти, у зв'язку із вимогою нашого партнеру OMEGA  TV, з 02.01.2021 буде підвищено вартість послуг доступу до перегляду телеканалів. 

Просимо ознайомитись із новими тарифами в розділі тарифи

Шановні Абоненти, у зв'язку із вимогою нашого партнеру Trinity, з 01.02.2021 буде підвищено вартість послуг доступу до перегляду телеканалів. 

Просимо ознайомитись із новими тарифами в розділі тарифи